KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Carborundumetsning 12894173
nr 1289 4173
James Coignard
(1925-2008), Frankrike
Carborundumetsning, Signerad, numrerad 45/90. Bladets mått: 45x39 cm
James Coignard, fransk målare, grafiker född i Tours 1925, död 2008.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
900 kr
måndag 18 november 2019
kl 18:43:41
12/11 20:32:34
800 kr
17/11 19:43:21
James Coignard
Läs mer om James Coignard